Kurumsal

Kurumsal

“DOĞRU AYDINLATMA“ felsefesi ile yarım yüzyılı aşkın bir süredir Türk aydınlatma sektöründe öncülük yapan LAMP 83, global bir marka olma hedefiyle oluşturduğu uluslararası iş modelleri çerçevesinde, Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği uluslararası markalar, Alman Selux, İsviçreli Regent ve İtalyan Goccia’yı, «Import By LAMP83» çatısı altında toplayarak yeni bir iş modeline imza attı.

 

 

‘Import by LAMP 83’ platformu sektörde ithal ürünlerle ilgili müşterilerin, düzenli tedarik, lojistik, projelendirme, farklı fiyatlamalar, satış sonrası hizmetler vb. konularda sıklıkla yaşadığı sorunlara nihai bir çözüm bulmak amacıyla, LAMP 83 güvencesi altında oluşturuldu.

‘Import by LAMP 83’ sayesinde, İsviçreli Regent’in 100 yılı aşkın deneyimi ve son teknoloji eseri iç mekan ürünleri; Alman Selux’ün uzun yıllardır dünyanın dört bir köşesindeki sembol meydanlarını aydınlatan benzersiz ürün gamı ve İtalyan tasarım çizgileri sayesinde peyzaj aydınlatmasında fark yaratan Goccia’nın estetik çözümleri, Türkiye’deki nitelikli projelerle buluşuyor.

Platform çerçevesinde ‘Import by LAMP 83’ ekibi, temsil ettiği markaların bütün ürün gamını sunmanın yanı sıra, bu firmaların verdiği proje danışmanlığı, ürün eğitimleri ve teknik destek gibi tüm satış öncesi ve satış sonrası hizmet çeşitlerini de müşterilerine bire bir yansıtarak, benzersiz, sorunsuz ve sürdürülebilir bir deneyim sunuyor.

LAMP 83’ün alışılagelmiş hizmet kalitesi ve deneyimine, Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak temsil ettiği markaların tüm teknik ve ticari birikimlerini de ekleyen platform; saygın mimari ofisler, aydınlatma tasarımcıları ve proje firmalarının aydınlatma anlamındaki her türlü ihtiyaç ve beklentilerini ‘Import by LAMP 83’ markası altında karşılamayı hedefliyor.

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.