GOCCIA

GOCCIA

30 yılı aşkın bir süredir, dış aydınlatma ürünlerinde aranan kaliteyi İtalyan tasarım çizgileri ile buluşturan GOCCIA, dış aydınlatma konusunda Avrupa pazarının önemli oyuncularından birisidir.

Brescia yakınlarındaki Poncarale’de faaliyetini sürdüren GOCCIA, yıllara meydan okuyan ve zorlu çevre şartları altında çok uzun süreler boyunca sorunsuz şekilde çalışan ürünlerinin tamamını, kendi fabrikasında üretiyor.

 

 

Dış aydınlatma aygıtlarında fonksiyonellik, estetik, verim ve kalite beklentilerinin yanı sıra, belki de en önemli nokta, zorlu hava koşullarında bile uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde çalışabilecek dayanıklılık ve performansın yakalanmasıdır. Çevre koşulları ve vandalizme karşı sağladığı yüksek koruma sınıfları, üretim kalitesi, konforlu ışık dağılımı, enerji verimliliği ve sıra dışı tasarımları ile dikkat çeken GOCCIA’nın inovatif dış aydınlatma aygıtları, tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılıyor.

Devamlı yeni teknolojilerin peşinde koşan GOCCIA’nın ürünleri, tüm Avrupa’nın yanı sıra, Orta Doğu’dan Avustralya’ya kadar dünyanın dört bir tarafında tercih ediliyor. Parklar, bahçeler, yürüyüş alanları, ticari alanlar, oteller, konutlar, altgeçitler, metro istasyonları vb. mekanlar için İtalyan tutkusuyla tasarlanmış şık, dayanıklı, yaratıcı ve teknolojik ürünlere imza atan GOCCIA, ıslak hacimler ve peyzaj aydınlatması anlamında estetik çözümler sunuyor.

Mekanlarınızın mimari çizgilerini ortaya çıkartmak ve yeşil alanlarda farklı ambiyanslarla bambaşka bir atmosfer yaratmak için GOCCIA, orijinal fikirleri ve sıra dışı ürünleriyle hizmetinizde.

Goccia ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.goccia.it/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dijital kataloğu incelemek için tıklayınız.

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.