Regent

Regent

1908 yılında İsviçre’de kurulan REGENT, dünya çapındaki büyümesine Türkiye’de de LAMP 83 ile devam ediyor. Merkezi Basel'de bulunan ve yaklaşık 600 çalışanı ile altı farklı ülkede üretim yapan REGENT, İsviçre'de pazar lideri olmasının yanı sıra, Avrupa'nın önde gelen üreticilerinden biri konumunda. REGENT’in ürünleri 35 ülkede uluslararası dağıtım ortakları aracılığıyla müşterilere sunuluyor.

Çalışmalarının odak noktası ‘’İnsan ve Doğru Aydınlatma’’ kombinasyonuna dayanan REGENT, özellikle LED teknolojisinin ulaştığı son noktalar ve Nesnelerin İnterneti (IOT) konularında yaptığı dijital ve elektronik bazlı inovatif çalışmalar sayesinde, akıllı aydınlatma çözümleri alanında uzmanlaşmış durumda.

REGENT, yüz yılı aşkın bir süreyi kapsayan deneyimi ve bilgi birikimi sayesinde, müşterilerine sıra dışı ve benzersiz teknolojilere sahip ürünler sunuyor. Global aydınlatma piyasasının en yenilikçi firmalarından birisi olan REGENT, teknolojide öncü olma felsefesi kapsamında Zürih ve Basel’de ürün ve sistem geliştirmeye devam ediyor.

 

(RLC) Basel
(RLC) Basel
(RLC) Duesseldorf
(RLC) Duesseldorf
(RLC) Lausanne
(RLC) Lausanne

 

Yüz yıllık gurur dolu bir geçmişe ve deneyime sahip olan REGENT, bizzat kendi geliştirdiği yenilik ve teknolojilerle günümüz teknolojisinin önünde giden aydınlatma çözümlerini müşterilerine sunuyor. REGENT, akıllı aydınlatma ürün ve sistemlerini geliştirebilmek adına dijital yeniliklerin peşinde koşmaya devam ediyor.

REGENT yarının teknolojisini, bugünden yaşam alanlarınıza taşıyor.

REGENT ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.regent.ch/en/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dijital kataloğu incelemek için tıklayınız.

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.