Selux

Selux

Dış aydınlatma alanında dünyanın en tanınmış firmalarından birisi olan SELUX, aydınlatma aygıtları üretimine 1948 yılında Berlin’de başladı. SELUX, dış mekânlar ve özellikle önemli şehirlerin prestijli meydanlarının aydınlatılması için yüksek kaliteli ve teknolojik mimari aydınlatma çözümleri üretiyor. Daha önce, New York’taki ‘Dünya Ticaret Merkezi Anıtı’, Marsilya’daki ‘Eski Liman’ ve Stuttgart’taki ‘Porsche Müzesi’ gibi dünya çapında projelere imza atmış olan SELUX, müşterilerinin kişiselleştirebildikleri modüler aydınlatma çözümlerini geliştirmeyi, kendisine misyon edinmiş durumda.

 

selux
selux
selux

 

Yüksek kaliteli aydınlatma aygıtları ile kişiselleştirilebilen aydınlatma sistemlerinin tasarlanması, projelendirilmesi ve üretilmesinde 70 yılı aşkın bir deneyime sahip olan SELUX, şimdilerde ‘Akıllı Şehir’ konseptleri için Nesnelerin İnterneti (IOT) temelli teknolojik ürünler geliştirmeye devam ediyor.

‘Akıllı Şehir’ konseptleri, gittikçe kalabalıklaşan metropoller ve buna bağlı olarak zorlaşan günlük yaşamı; hem insanların yaşam kalitesinin arttırılması, hem de çevrenin korunması anlamında iyileştirmeyi hedefliyor. Bu konseptlere uygun olarak geliştirdiği ürün ve aydınlatma çözümleri ile SELUX, şehirlerimizin bugünü ve geleceği arasında adeta bir köprü kuruyor.

SELUX’ün Akıllı Aydınlatma ürünleri, çok yüksek verimli bir aydınlatma sağlamasının yanı sıra; trafik yönetimi, yön bulma, kamu güvenliği, çevresel atıkların yönetimi, veri toplama, sesli anons yapılması, kamusal alanlarda internet hizmeti sağlanması, elektrikli araçların şarj edilmesi vb. fonksiyonları da içererek geleceğin akıllı şehirlerinin bugünden inşa edilmesine yardımcı oluyor.

SELUX ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.selux.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dijital kataloğu incelemek için tıklayınız.

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.